Oro uostai LT pasiekiami lengviau

0

Oro uostai LT pasiekiami lengviau

Keliaujančių žmonių Lietuvoje vis daugėja. Tad atsiranda poreikis susisiekimui tarp namų ir išvykimo vietos. Kadangi dažnas lietuvis renkasi skrydžius, tenka ieškoti tų, kurie veža į oro uostus. Į ieškančiųjų sąrašą dažnai patenka ir klaipėdiečiai. Nors Palangos oro uostas yra netoli Klaipėdos miesto, vos už 30 kilometrų, visgi, pigesnius skrydžius dažniau siūlo didieji oro uostai. Palangos oro uostas, Lietuvoje yra kone mažiausias, lyginant su Kauno ir Vilniaus oro uostais. Tad suprantama, kad didieji išsireikalauja iš vežėjų ir mažesnių kainų skrydžiams. Pigūs skrydžiai įtakoja ir pasirinkimą, todėl klaipėdiečiai dažnai vyksta iš uostamiesčio į sostinėje esantį oro uostą.

oro uostai

Klaipėdiečiams, kurie nori iš namų nukakti į Vilniaus oro uostą skrydžiams arba tikisi saugiai sugrįžti namo, pasirinkimas yra didžiulis. Paslaugų įvairovė plati, todėl žinantys ko ieško randa visada. Pavyzdžiui, ieškantys klaipėdiečiai mažos pervežimo kainos, tokių vežėjų gali rasti visada. Dažniausiai tokios kelionės kainuoja nuo 7 eurų ir lipa aukštyn. Kaina priklauso nuo norinčių iš Klaipėdos vykti į oro uostą Vilniuje. Tad suprantama, kad vieno keleivio už 7 eurus autobusas neveža, teks primokėti ir nemažai. Iki Vilniaus nuo uostamiesčio yra virš 300 kilometrų, tad paskaičiuokite autobuso kuro sąnaudas 100 km ir suprasite, kodėl keleiviai nevežami nemokamai ir nuostolingai. Todėl prie pigumo, neretai, tenka prisitaikyti kiekvienam. Tai reiškia, kad dalis komforto išnyksta.

Komforto norintys ir individualių pervežimų ieškantys neieško kainos. Tokiems keleiviams yra svarbus komfortas ir mažesnis nuovargis nuo namų iki oro uosto. Tokias paslaugas teikia Zuikiobilietai.lt, todėl iš Klaipėdos į Vilnių nuvyksite nespėjus kelionei prailgti.

Zuikiobilietai.lt siūlo ir grįžimą is Vilniaus oro uosto i Klaipeda – ekspresas. Dažniausiai tie keleiviai, kurie į Vilnių nuvyko būtent Zuikiobilietai.lt dėka, jie tuos pačius vežėjus renkasi ir grįžę iš kelionės. Nemokamas internetas visos kelionės metu, nemokama kava ir video filmai kelionėje ir erdvūs automobiliai yra tai, ko ieško klaipėdiečiai. Jie žino, kad Zuikiobilietai.lt keleivius paima nuo durų ir pristato iki durų. Pagalba pernešant lagaminus taip pat labai svarbi, juk dažnas keleivis iš Klaipėdos keliauja su keliais lagaminais, kurie sveria ne po vieną kilogramą. Vairuotojai visada padeda pernešti lagaminus, todėl yra gavę ne vieno pagyrimo bei padėkos.

Zuikiobilietai.lt – nustokite ieškoti, pradėkite atrasti.

Taip pat skaitykite:

* Kaip iš Klaipėdos pasiekti Vilniaus oro uostą;

Share.

About Author

Comments are closed.