Draudimai kelionės metu – oro uostai LT

0

Draudimai kelionės metu – oro uostai LT

Kelionės autobusu ar mikroautobusu, ar minivenais yra labai populiarios. Nieko keista, kodėl jų populiarumas yra toks didelis: pripažinimo jos sulaukia dėl daugybės priežasčių – dėl to, kad neretai yra pigesnės; suteikia galimybę grožėtis puikiais vaizdais; puikiai tinka tiek tuo atveju, kai reikia įveikti trumpus atstumus, pavyzdžiui, kai reikalingas keleivių vežimas iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą – Klaipėdą, tiek tuo atveju, kai numatoma ilgesnė kelionė, pavyzdžiui, Vilnius – Miunchenas ir t.t. Taigi, kaip matyti, pasirinkimas yra iš tiesų populiarus, o kuo jis populiaresnis, tuo apie jį daugiau kalbama. Būtent todėl, nieko keista, kad kalbant apie tokio pobūdžio keliones, labai dažnai pateikiama daug rekomendacijų, kaip reikėtų elgtis jų metu, tačiau neatkreipiamas dėmesys į tai, ko daryti nevertėtų. Na, o dalykų, kurių nevalia daryti keliaujant šia transporto priemone, taip pat yra nemažai, tad pats metas juos aptarti.

draudimai

Nenaudokite pernelyg intensyvaus aromato kvepalų
Keliaujant autobusu ar Zuikiobilietai.lt minivenu, ypač, jei kelionė vyksta karštą vasaros dieną, nėra nieko blogiau, nei pernelyg įkyrus, aitrus, erzinantis šalia sėdinčių žmonių kvepalų aromatas. Taigi, jei jau susiruošėte keliauti, būtinai pagalvokite apie tai – rinkitės neintensyvaus aromato kvepalus ir jokiu būdu jų nepadauginkite.
Nepažeiskite kito žmogaus asmeninės erdvės
Dauguma žmonių yra linkę tvirtinti, kad kelionė mikroautobusu ar Zuikiobilietai.lt minivenu turi vieną trūkumą – labai ribotą erdvę. Tačiau tie patys žmonės dar labiau apsunkina padėtį, mėgindami užvaldyti kitam keleiviui priklausančią erdvę. Būkite etiški – nedarykite šios klaidos ir jūs – dar prieš prasidedant kelionei pasidomėkite, kiek erdvės priklauso jums ir neperženkite jos ribų.

Taip pat skaitykite:
Tai ką siūlo kiekvienas viešbutis Vilniuje;
Nuo ko priklauso keleivių ir siuntų vežimo kaina;
Oro uostai LT pasiekiami lengviau

Pramogos, skirtos tik jums
Ne paslaptis ir tai, kad kelionės šių dienų autobusais ar Zuikiobilietai.lt mikroautobusais sudaro daug galimybių kokybiškai pramogauti – nuo knygų skaitymo iki filmų žiūrėjimo, nuo įrašų klausymo iki mėgstamiausio TV šou kartojimo. Tačiau besprendžiant klausimą, kurią iš galimų pramogų pasirinkti, būtina nepamiršti kone paties svarbiausio dalyko – atminkite, jūsų pasirinktas pramogavimo būdas negali trukdyti kitiems. Kita vertus, jei turite laisvo laiko praleidimo idėjų, kurioms išpildyti yra reikalinga komanda, pavyzdžiui, pasiėmėte su savimi stalo žaidimų, tokiu atveju verta pasiūlyti prisijungti ir aplinkiniams.
Užkandžiams kelionės metu – saikas
Nepamirškite ir dar vieno svarbaus dalyko visos kelionės metu. Jei salone yra leidžiama užkandžiauti, tokiu atveju, nėra nė vienos priežasties, kodėl negalėtumėte to daryti, tačiau nesirinkite pernelyg aitrų kvapą turinčių.
Kaip matyti, egzistuoja ne tiek jau ir mažai dalykų, kurių – verčiau nedaryti autobusinės kelionės metu. Tačiau šis sąrašas dar nesibaigė…

Share.

About Author

Comments are closed.