Pigūs skrydžiai

Pigus skrydis prasideda nuo lagamino

Informacijos apie pigius skrydžius interneto platybėse yra nemažai. Vieni šaltiniai pataria kaip teisingai pasirinkti, kiti nurodo kada yra protingiausia pirkti lėktuvo bilietus. Neretai pamirštame patį svarbiausią faktą, kad pigi kelionė prasideda namuose.

Pigūs skrydžiai

Įsigyti pigius bilietus, kurie garantuoja sėkmingą skrydį – nesudėtinga. Interneto ir kredito kortelės kombinacija padeda įveikti šiuos sunkumus. Tik ar mokame teisingai pasiruošti kelionei?

Bagažas – svarbus pasiruošimas, jei norime keliauti dažnai, efektyviai ir gan pigiai. Juk neretai prisikrauti gebame daugiau nei mums reikia. Kiekvieną dieną palikdami savo namus, be galo daug daiktų su savimi nepasiimame. Viskas telpa į pakankamai nedidelę rankinę ar palto kišenes. Kodėl racionaliai nesugebame elgtis kelionės atveju, pasakyti yra gan sunku. Suprantama, kad visada norime šiek tiek apsidrausti, nes kas nors nutiks, o šiam įvykiui tinkamai nebūsime pasiruošę.

Vis tik dera išmokti vieną labai elementarią pamoką – viskam nepasiruoši, o kelionėse netikėtumų baimintis nereikia. Iškilusius sunkumus ar akivaizdų nepriteklių lengviausia įveikti išvykos metu, tada protas dirba racionaliai ir sprendimai būna priimami greitai. Papildomų rūbų ar kosmetinių priemonių rasime bet kuriame pasaulio krašte. Kainos bus identiškos arba nelabai ir skirsis. Skirtingų rūbų ansamblių kiekvienai dienai tikrai nereikia. Lagamine vietos jau atsirado, nelabai reikia ir knygų. Žinoma, jas skaityti smagu, bet jos geba užimti vietą, sveria nemažai. Kelionę skirkime tyrinėjimams, bendravimui, o ne teksto analizavimui. Na, o jei esate užkietėjęs skaitovas, tai su savimi pasiimkite elektroninę knygų skaityklę. Turėsite visą biblioteką, o vietos daug ji nereikalauja.

Šis patarimas galioja ir kitiems elektroniniams prietaisams. Fotoaparato namie nepalikite, bet apie nešiojamą kompiuterį susimąstykite, juk atostogų metu tekstų nerašysite, programų nekursite, tad kam jo reikia? Planšetinis kompiuteris šias bėdas įveikti padeda. Visus smulkius darbus atliksite, o lagamine vietos liks daugiau.

Akivaizdu, kad teisingai pasiruoši nėra sunku. Tereikia įsigyti rankinio bagažo taisykles atitinkanti lagaminą ir namuose kelis kartus pabandyti sudėti ir ant žemės iškrauti visus savo daiktus, kuriuos norėsite pasiimti į kelionę. Greitai suvoksite, kad daugumos daiktų jums nereikia. O lagamine visada naudinga palikti šiek tiek vietos, nes gal norėsite parsivežti suvenyrą ar lauktuvių.

Asmenys, kurie nori skristi pigiai ir dažnai, supranta, kad šiam keliavimo būdui reikia tinkamai pasiruošti.

Naudinga pasidomėti:

Aviabilietai internetu.

Pigūs lėktuvų bilietai.

Pigus skrydziai;