Kur rasti nuomai automobilį Vilniuje

0

Kur rasti? Į Vilnių atvykstantys svečiai, o ir vietiniai gyventojai mielai naudojasi automobilių nuomos paslaugomis. Kadangi tai yra patogi paslauga, kuri leidžia greitai išsinuomoti transporto priemonę progoms, skubiam atvejui – susisiekimui. Populiariausia nuomos paslauga yra sostinės svečių tarpe, nuomotu automobiliu nesudėtingai galima “aplėkti” visas įsimintinas vietas Vilniuje.

Kur rasti

kur rasti

Greičiausiai, kad toks klausimas iškyla pirmą kartą ieškantiems nuomos punkto. Kur rasti automobilį nuomai galima susiprasti ir garsiai nekeliant šio klausimo. Tikėtina, kad internetu moka naudotis kiekvienas, tokios paslaugos ieškantis, todėl kur rasti tikrai apsispręs. Pagrindinė erdvė, kurioje galima rasti nemažai informacijos apie nuomos punktus sostinėje – visagalis Google. Radus patikusią bendrovę, apžiūrėkite jų turimą auto ūkį, sąlygas bei terminus su kainomis.

Išmanius telefonus turi ir moka jais naudotis net ir senjorai. Tad jaunesniems, išspręsti šį klausimą sunkumų nekils. Paieškoje suvedus frazę “automobilių nuoma Vilniuje”, Jums bus pateikta begalės pasiūlymų. Suprantama, kad iš jų išsirinksite Jums geriausią.

Kuo pasidomėti nuomojant automobilį

Nors Vilniuje, išsinuomoti transporto priemonę įmanoma vos per kelias minutes, tam tikrų niuansų yra. Nežinant jų, galima tuščiai sugaišti laiką, teks ieškoti kitų. Kuo svarbu pasidomėti prieš pasibeldžiant į auto nuomos punkto vadybininko duris?

  • Kokius automobilius siūlo nuomai;
  • Kokie bendrovės reikalavimai nuomininkui;
  • Ar yra reikalaujama palikti užstatą, ar paslauga teikiama be jo;
  • Koks atstumas leidžiamas nuvažiuoti per parą. Vieni limituoja iki 250-300 kilometrų, kitos bendrovės tokių limitų numačiusios nėra;
  • Kokios nuomos sąlygos, ar nėra papildomų mokesčių už netesybas ar termino pratęsimą.

Štai tiek naudinga sužinoti patiems, kad nebūtų nuotykių, į kuriuos, dažnai patenka nepasidomėję sąlygomis. Išsinuomoti visada suspėsite, nuomojantys transporto priemones nekelia nepagrįstų reikalavimų. Tad su jais būtina susipažinti kiekvienam.

Vilniuje siūlomų paslaugų kainos

auto nuoma vilnius kaina

Prieš išsinuomojant transporto priemonę naudinga apsispręsti ir dėl nuomos termino. Jei automobilis bus nuomojamas kelioms dienoms, kaina tokiai paslaugai bus didesnė. Atminkite, kad trumpalaikė automobilio nuoma visada yra brangesnė. Lyginant su ilgalaike nuoma, vienos dienos tarifo kaina skiriasi apie 20-35 procentus. Tai priklauso nuo nuomojamo automobilio paslaugos termino. Jei ilgesnis, kainuos pigiau, jei terminas mažėja, kyla ir kaina.

Reikalavimai vairuotojams

Išnuomoti automobilį ar ne sprendžia nuomos bendrovės paslaugų pardavimų skyrius. Jei atitinkate jų keliamus reikalavimus amžiui ir vairavimo stažui, problemų užsisakyti paslaugą nekils. Vilniuje, kiekviena nuomos bendrovė turi savo reikalavimus, todėl pradžioje minima, kad privalu pasidomėti sąlygomis ir ar atitinkate keliamus reikalavimus.

Pasidomėti bendrais klausimais galima ir pasiskambinus kontaktais:

Tel. +370 663 78 777
Viber: +370 663 78 777
Whatsapp: +370 663 78 777
El. paštas: info@proautonuoma.lt
Adresas: Gariūnų g. 49, Gariūnų autoverslo centras, LT-02300 Vilnius.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt

Share.

About Author

Comments are closed.