Aviabilietai

Pigių aviabilietų bus visada

Kiekvienas keliautojas tenori kelių dalykų, tai pigių aviabilietų ir kad jų visada būtų. Deja, realybė yra šiek tiek kitokia, bet išmintingai elgiantis, šiuos abu reikalavimus įgyvendinti nėra sunku.

Nebrangių bilietų būna. Žinoma, kad ne visada, tad dera sekti naujienas, prenumeruoti naujienlaiškius ar dalyvauti skirtingose lojalumo programose. Tada geriausi pasiūlymai ir informacija apie artėjančias nuolaidas asmenis pasieks žymiai anksčiau.

Suprantama, kad tokioms kelionėms pats žmogus turi tinkamai pasiruoši. Reikia išmokti tinkamai, greitai ir efektyviai susipakuoti savo lagaminą, turėti šiek tiek santaupų bei noro keliauti. Atrodo, kad noro daugelis asmenų turi, bet ne visada juo pasinaudoja. Gyvename vieną kartą, bijoti rizikuoti, kartais pasielgti neracionaliai, tiesiog būtina.

Pastebėjote pigius lėktuvo bilietus? Nieko nelaukite ir rezervuokite, tai padarykite ir už savo draugus, nes pasiūlymas labai greitai išnyks. Kas greitesnis, tas visada laimi.

Bet būna ir kitokių situacijų, kurios padeda sutaupyti. Deja, jos nėra tokios dažnos. Gyvename Lietuvoje, lėktuvai geba iš čia pakilti ir nusileisti, bet kainos ne visada būna palankios. Juk neretai žiūrime tik į ekonominės klasės pasirinkimus, taip keliauti pigiau. Ne visada. Ekonominės klasės aviabilietus žmonės išgraibsto pirmiausiai. Verslo klasėje tuščių vietų būna, o kompanijos nelabai mėgsta, kai jų lėktuvai skraidina tuščias vietas, tad atsiranda visai netikėtų pasiūlymų, kai verslo klasės bilietas yra pigesnis už brangiausią ekonominės klasės pasiūlymą. Šią tiesą žino kiekvienas patyręs keliautojas. Dabar tai žinote ir Jūs.

Kitas svarbus aspektas – ar reisas yra tiesioginis. Jis be galo patogus, nes į lėktuvą įlipęs Lietuvoje iš jo išlipsi ten, kur ir norėjai nukeliauti. Tiesiai per aplinkui – skamba idiotiškai, bet taip keliauti yra šiek tiek pigiau, o kartais, tai vienintelis kelias, kai gali pasiekti savo tikslą. Persėdimų bijoti nereikia, bet reikia būti kantriems, nes laukti oro uostuose ne visada malonu. Nors nieko sudėtingo daryti nereikia, sėdi, žiūri pro langą ir žinai, kad taip keliaudamas sutaupei. Pinigus išleisi savo svajonių mieste.

Akivaizdu, kad perkant bilietus visada reikia šiek tiek gudrauti. Kompanijos irgi mėgsta lengvai apgauti, kad priviliotų papildomų klientų. Aklai tikėti nedera, bet rizikuoti verta, nes nėra nieko geriau už kelių dienų tolimą išvyką.

Susirasti pigiau siūlome:

Aviabilietai.
Pigūs lėktuvų bilietai.
Pigūs skrydžiai.