Vandens kokybės garantas namuose – filtrai

0

Vandens kokybės garantas namuose yra svarbus veiksnys norint užsitikrinti saugumą vartojant. Kiekvienas vandens šaltinis turi savo vandens sudėtį ir ne kiekvienas yra saugus bei naudingas vartojimui. Todėl vandens filtrai namuose gali garantuoti ne tik saugumą, bet ir vartojamo vandens kokybę.

Vandens kokybės garantas namuose

Vandens kokybės garantas namuose

Neabejotinai, kad daugelis vartotojų buityje naudoja kokybišką vandenį, kurį gamina populiarieji Brita filtrai. Tokia vartotojų grupė tenkinasi minimalių kokybišku vandens kiekiu, kurį sukuria vandens filtrai Brita. Tačiau individualūs namai turi didesnį vandens suvartojimo poreikį. Tad filtrai Brita tampa nepajėgūs patenkinti vandens poreikį. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt bus geriausias pasirinkimas norint greičiau ir daugiau bei su maksimalia vandens kokybe. Specialistai iš Pureaquafilter.lt Jūsų namams parinks pačius geriausius filtrus pagal paskirtį ir pajėgumą dienai, savaitei, mėnesiui. Sumontuos ir atliks nuolatinę profilaktinę priežiūrą, kad filtrai namuose veiktų sklandžiai ir nepriekaištingai. Tačiau pirma naudinga išsiaiškinti, kurie filtrai yra tinkamiausia būtent Jūsų namui.

  • Mechaniniai filtrai pasirenkami ir rekomenduojami tuo atveju, kai kyla grėsmė į namų vandens sistemą patekti smėliui, dumblui, moliui, kitoms nepageidaujamoms medžiagoms. Tokie filtrai yra vadinami pirminio filtravimo įrankiu, kuris apsaugo namų vandens sistemą nuo pašalinių medžiagų;
  • Vandens nugeležinimo filtrai dažniausiai montuojami namuose, kuriuose vandens šaltinyje fiksuojamas per didelis geležies kiekis. Pureaquafilter.lt nugeležinimui skirti filtrai iš vandens pašalina daug nepageidaujamų medžiagų. Tai gali būti kalcio ir magnio druskos, sieros vandenilis ir daugybė kitų neištirpusių organinių medžiagų. Šiais filtrais filtruotas vanduo namus pasieks skaidrus, švarus, be kvapo ir kokybiško skonio;
  • Dažnai individualiame name yra pasirenkami naudojimui ir vandens minkštinimo filtrai iš populiariųjų Pureaquafilter.lt. Nukalkinimo filtrai iš vandens pašalina per didelį medžiagų kiekį, kurios sudaro kalkių nuosėdas namuose naudojamoje buitinėje technikoje. Boileris, kuris namuose atsakingas už vandens pašildymą dažnai sugenda, jei name nėra nukalkinimo ir minkštinimo filtrų. Kalkės padengusios kaitinimo elementą veda prie greito gedimo ir didesnių energijos išlaidų šildant.

Vandens filtrai namui

Norintys, kad į namą būtų tiekiamas didesnis kokybiško vandens kiekis ir Brita filtrai nėra geriausias įrankis, dauguma ieško Pureaquafilter.lt specialistų. Greičiausiai daugelis supranta, kad palaikyti vandens kokybę – filtrai namui yra geriausias sprendimas. Tačiau tam, kad nustatyti kokie filtrai yra geriausi būtent Jūsų namams, Pureaquafilter.lt specialistai turėtų atlikti vandens turimą. Kuris leis nustatyti vandens sudėtį ir parinkti geriausius filtrus namui individualiai.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Share.

About Author

Comments are closed.