Ar verta brangias padangas pirkti ekonominės klasės automobiliams

0

Ar verta brangias padangas pirkti ekonominės klasės automobiliams. Dauguma vairuotojų mano, kad jei įsigys brangias vasarines padangas savo ekonominės klasės automobiliui, vairuojant jie patirs daugiau komforto ir tuo pačiu gerokai pagerins automobilio techninius parametrus. Tai yra tiesa tik iš dalies, nes daug kas priklauso ne tik nuo automobilio eksploatavimo, bet ir vairuotojo vairavimo įgūdžių bei vairavimo stažo. Tačiau jei esate pasiruošę daugiau mokėti už vasarines padangas, vis dėlto verta išsiaiškinti į ką reiktų atkreipti dėmesį.

Ar verta brangias padangas pirkti ekonominės klasės automobiliams

Ar verta brangias padangas pirkti ekonominės klasės automobiliams

Pirelli P ZERO

Žinoma, brangiausios rinkoje siūlomos žinomų gamintojų vasarinės padangos tikrai yra pelniusios ne vieną apdovanojimą. Ne tik dėl prekės ženklo prestižo, bet ir savo išskirtiniais techniniais parametrais. Kurie leidžia neprarasti vairavimo komforto bet kokiomis sąlygomis, nepriklausomai nei nuo kelio dangos kokybės, nei nuo oro sąlygų. Tačiau jei jūsų automobilis nėra labai galingas bei našus ir dažniausiai važinėjate vidutiniu 40-60 km/h greičiu, tai daug investuoti į brangesnes vasarines padangas tikrai neverta. Tokiu atveju, svarbiau, kad jūsų pasirinktos vasarinės padangos būtų tinkamos eksploatuoti, t.y. būtų be jokių išorinių pažeidimų ar defektų.

Naudinga pasidomėti:

Papildomos rekomendacijos

Taip pat jų protektorius būtų pakankamo gylio ir nesiektų rekomenduotinos nusidėvėjimo žymos. Be to, dauguma žinomų padangų gamintojų rekomenduoja keisti padangas dar nepasiekus nustatytų indikatorių. Nes kitaip padidėja akvaplanavimo tikimybė, kas gali turėti įtakos tiek automobilio stabdymo keliui, važiuojant šlapia kelio danga, tiek jo manevringumui bei stabilumui. Nereiktų pamiršti ir pamatuoti profilaktiškai oro slėgį padangose, nes kitu atveju padangos gali tiesiog suplyšti.

Didelį vasarinių padangų internetu asortimentą galite surasti Beepunkt.lt, kur prekiaujame žinomų visame pasaulyje padangų gamintojų gaminiais prieinama kaina. Puikios akcijos ir sezoniniai išpardavimai, leis įsigyti pigiau net ir brangesnes vasarines padangas, nepatiriant didesnio nuostolio.

Baltictrips.lt

Share.

About Author

Comments are closed.