Skrendam pigiai? Tiesiogiai? Iš Vilniaus? Taip!

Skrendam pigiai? Tiesiogiai? Iš Vilniaus? Taip!

Tiesioginiai dar ir pigūs skrydžiai iš Vilniaus, tai tarsi svajonė. Keliauti su persėdimais pigu, bet užtrunka, o kartais norisi atsisėdus Vilniuje į lėktuvą iš jo išlipti pasirinktame mieste.

Pradėkime nuo pradžių – ar iš Vilniaus oro uosto yra tiesioginių skrydžių? Žinoma, kai kurie maršrutai yra pastovūs, kiti priklauso nuo metų sezono. Ar yra pigių skrydžių? Faktas, kad yra. Reikia tik pasidomėti, sekti naujienas, akcijas, kitokius pasiūlymus ir bilietas tikrai labai daug nekainuos. O kaip dėl tiesioginių ir pigių skrydžių iš Vilniaus?

Šis klausimas yra pakankamai keblus. Į jį galima atsakyti ir labai paprastai – žinoma, kad tokių skrydžių būna, jų bus, jie yra paklausūs. Dažniausiai šie maršrutai driekiasi į Helsinkį, Oslą, Kopenhagą, Maskvą, Kijevą, Milaną, Romą, Barseloną, Londoną, Paryžių, Dubliną ar Briuselį. O kaina priklauso nuo avialinijų tiekėjo. Pigių skrydžių bendrovės siūlo keliauti pakankamai nebrangiai, jos yra patrauklios, bet neretai šis pasirinkimas būna per mažas. Žmogus nori aplankyti Madridą, o tiesiogiai nuskristi gali tik į Barseloną. Nereikia bijoti tokios kelionės, nes visada galima pasinaudoti šalies transportu, sėsti į traukinį ir per kelias valandas pasiekti savo kelionės tikslą.

Metų sezonas irgi diktuoja savo madas. Tada atsiranda skrydžių, kurie siūlo tiesiogiai aplankyti daugiau Viduržemio jūros miestų, kurortų ir t.t. Nors viskas priklauso nuo pačio Vilniaus oro uosto. Jo vadybininkių gebėjimų pritraukti užsienio kompanijas, kurios teiktų vienus ar kitus kelionės maršrutus. Deja, kartais bendradarbiavimas nutrūksta ir keliautojams tenka vykti su persėdimais, tai nėra blogai. Neretai tai būna pigiau, nei keliauti tiesioginiu reisu, bet ne visada patogu ar malonu.

Keliautojams dera suvokti ir žodžio pigu prasmę. Skirsti lėktuvu, tai ne važiuoti troleibusu. Bilietas kainuos, kartais nėra pasirinkimo ir tenka mokėti didesnę pinigų sumą, o dažnai mes pamirštame vieną auksinę taisyklę, kad visas keliones reikia planuoti kiek įmanoma anksčiau. Tada tikrai gebėsite surasti ir tiesioginį skrydį, ir viliojančią bilieto kainą. Sezonas, tai dar vienas rodiklis, kuris turėtų diktuoti kelionių kryptį, žinoma, jei keliaujate pailsėti, o ne darbo reikalais.

Pigūs ir tiesioginiai bilietai iš Vilniaus – misija įmanoma. Į Izraelį nuskristi ir grįžti atgal kainuoja pigiau nei praleisti vasaros naktį Palangoje. Tereikia tik pasidomėti, nes pasiūlymų nemažai, kartais ir išsirinkti būna sunku.

Pigiausių paieška:
Aviabilietai internetu.
Pigūs lėktuvų bilietai.
Pigūs skrydžiai.