Tai ką siūlo kiekvienas viešbutis Vilniuje

0

Tai ką siūlo kiekvienas viešbutis Vilniuje

Muilas, dušo želė, šampūnas, kondicionierius
Rinkinukas iš išvardintų priemonių arba (arba bent 2 – 3 iš išvardintų), visada randamas kiekvieno viešbučio kambaryje. Ir nors didžioji dalis žmonių į viešbutį atvyksta jau turėdami su savimi šias priemones, visada maloniai nuteikia vonios kambaryje randami šių priemonių buteliukai ar mėginukai. Įdomu tai, kad maždaug pusė visų viešbučio svečių, viešnagės metu šių priemonių taip ir nesunaudoja, tačiau išvykdami šias priemones visada pasiima kartu su savimi – kaip prisiminimą.
Tūkstančiai žmonių įvairiuose šalies kampeliuose naktis leidžia ne savo namuose, savo jaukiose lovose, o viešbučių kambariuose. Yra daugybė priežasčių, kodėl vietoje nakvynės savo namuose yra pasirenkama nakvynė viešbutyje, o kuomet nakvojama tokioje įstaigoje, belieka tik pridurti, kad pastaroji, nors ir yra labai jauki, ne visada primena namus: skiriasi ne tik interjeras, bet ir neretai trūksta mažų, mielų smulkmenėlių, primenančių namų jaukumą. Vis dėlto, kuomet kalbame apie tokio pobūdžio smulkmenas, turime pastebėti, kad ir viešbučiai Vilniuje, neretai savo klientams pateikia daugybę mažų smulkmenų, kurios arba primena namų jaukumą, arba suteikia galimybę mėgautis komfortabilia nakvyne. Tad kokius smulkius daiktelius visada rasite viešbutyje?
Chalatas
Ar gali būti kas nors geriau, nei po maudynių įsisukti į švelnų bei minkštą, levandomis ar alyvomis kvepiantį chalatą? Būtent ši detalė randama kone visuose viešbučiuose ir garantuoja komfortabilų poilsį.
Šlepetės
Minkštos bei jaukios, patogios ir žaismingos šlepetės yra ne tik daugelio viešbučių atributas, bet i jūsų kojas po ilgos bei varginančios dienos maloniai atpalaiduosianti detalė.
Interjero detalės
Interjero detalės – pradedant dekoratyvinėmis vazelėmis ir pagalvėlėmis bei užbaigiant paveikslais ir aromatinėmis žvakėmis, kaip tik yra tai, ko reikia, norint, kad viešbučio kambarys primintų jaukų namų kampelį. Belieka tik pasidžiaugti, kad didžioji dalis viešbučių savininkų supranta, kokią didelę reikšmę turi šios interjero detalės ir jų negaili – kiekviename viešbučio kambaryje galime rasti bent po kelias.
Užkandis
Daugumai žmonių maloni bei jauki atmosfera asocijuojasi su nedideliu, tačiau puikiai atrodančiu gėrimu. Tai nepraslysta ir pro viešbučių šeimininkų akis – būtent todėl kone kas kartą įėję į viešbučio numerį galime rasti ir kažką, ką galima suvalgyti: puikiai atrodančių vaisių ar uogų lėkštę ar įmantrų saldėsį, o galbūt pasivaišinti taure skanaus gėrimo ar patys pasigaminti puodelį arbatos.
Tai ką siūlo viešbučiai – tik dėl klientų – Jūsų.

Naudinga pasidomėti keleivių pervežimo į oro uostus paslaugą. Šį kartą pristatome maršrutą ir keleivių pristatymą ekpresu nuo durų iki durų – Klaipeda Vilniaus oro uostas.

Share.

About Author

Comments are closed.